TPA z medalem za najnowocześniejsze stoisko

TPA Instytut Badań Technicznych, otrzymał medal i nagrodę za „Nowoczesną prezentację i dopasowanie interaktywnej promocji do działalności laboratorium badawczego”. Do prezentacji swojej oferty na targach Expo Kruszywa wykorzystał projekcje multimedialne, interaktywną ścianę i dwie podłogi interaktywne oraz trójwymiarową wizualizację.

Stoisko TPA zaaranżowane zostało kolorystycznie w odcieniach szarości i bieli z elementami czerwieni. TPA wykorzystało bardzo zaawansowaną technologię – 3 ekrany multimedialne i 1 ogromy interaktywny ekran wielkości ściany, który reagował na ruch przechodzących osób. Mniejsze ekrany wykorzystano jako panele informacyjne, po których zwiedzający mogli nawigować, aby zdobyć wiadomości o firmie i obejrzeć zdjęcia. Na stoisku można też było odbyć wirtualny spacer po laboratorium i obejrzeć trójwymiarowe zdjęcia badań kruszyw i betonu.

„Jesteśmy liderem na rynku polskim w nowoczesnych technologiach dla budownictwa. Cieszę się, że udało nam się przełożyć nasze podejście do tworzenia rozwiązań dla inwestycji drogowych, również na design stoiska i zdobyć także uznanie uczestników i gości targów ” – mówi prezes TPA dr Igor Ruttmar.

Komisja złożona z dr Stefana Górlaczyka, dyrektora IMBGiS, Aleksandra Kabzińskiego, prezesa Polskiego Związku Producentów Kruszyw i dr inż. Ludomira Tuszyńskiego, prezesa Expo Silesia wybierała najlepsze stoisko spośród 65 wystawców. TPA pokonało m.in.: firmę Komatsu, która dostała tylko wyróżnienie. Przyznano też medale w kategorii najlepszy produkt, usługa i konkurs.

Proces projektowania stoiska rozpoczął się 2 miesiące temu. Przez ten czas główną siedzibę TPA w Pruszkowie k/ Warszawy odwiedziły rzesze profesjonalnych fotografów, którzy uchwycili esencję i ducha pracy Instytutu. Zdjęcia te zostały wykorzystane przez twórców ściany interaktywnej. Również dzięki nim powstał film 3D przenoszący zwiedzających w samo serce laboratorium.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, dziękujemy!

***

TPA Instytut Badań Technicznych to nowoczesna instytucja działająca od 12 lat na terenie Polski, służąca swoim specjalistycznym „know how” firmom projektującym, wykonującym i nadzorującym inwestycje w zakresie budownictwa i infrastruktury, szczególnie jeśli chodzi o budowę dróg w Polsce. Posiada rozwiniętą sieć laboratoriów (300 w Europie, 47 w Polsce) oferujących badania i ekspertyzy z zakresu mieszanek asfaltowych, betonów cementowych, mechaniki gruntów i geotechniki, kruszyw oraz diagnostyki nawierzchni drogowych i lotniskowych.

fot. Maciej Jeziorek